دوشنبه, 10 مهر 1402

  • ساعت : ۰۸:۰۸
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ 
جلسه شورای مدیران هیات مركزی گزینش وزارت نفت باحضور دبیر"مدیران هیات و روسای هسته ها امروز سه شنبه هفدهم مردادبرگزارشد.

دراین جلسه که صبح سه شنبه 1402/05/17  با حضور دکتر مجید امیدی شهرکی دستیار وزیر و دبیر هیأت مرکزی گزینش وزارت نفت برگزار شد،  پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید دکتر محمد صادق اکبری مشاور دبیر هیأت مرکزی گزینش وزارت نفت به بیان جایگاه فعلی هیأت مرکزی گزینش و هسته های تابعه در صنعت نفت و ارائه نکات راهبردی و مدیریتی و همچنین گزارش جامع از وضعیت نیروی انسانی شاغل در هسته ها پرداختند.

ایشان ضمن اشاره به برکات و دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی بر گسترش افق های فکری و پرهیز از حواشی در سازمان تاکید کردند. همچنین ایشان با بیان اینکه دوران خدمت به مردم برای کارگزاران نظام جمهوری اسلامی کوتاه و زود گذر است، گزینش را فرصتی برای اعزاز و اکرام مردم دانستند.

 در ادامه دکتر امیدی شهرکی دبیر هیأت مرکزی گزینش وزارت نفت در این جلسه به بیان نکات رویکردی و فرهنگ سازمانی پیرامون مسئله گزینش پرداختند. ایشان با بیان اینکه افراد شاغل در گزینش باید عصاره اخلاقی جامعه باشند، رعایت چهارچوب کاری و کنار گذاشتن تعارفات و توجه به اسلوب کاری را اصل دانستند. ایشان برتربیت نیرو و بهره گیری از ابزار و تکنولوژی روز در امر گزینش و برخورد صحیح و اصولی محققین و گزینش گران نیز تأکید کردند.

برخورد محترمانه با ارباب رجوع، تربیت و کنترل نیرو ، رعایت اخلاق و عدم تحمیل خصوصیات فردی گزینش گران از دیگر نکات مهمی بود که به آن اشاره کردند، همچنین ایشان بر اهمیت حفظ حریم شخصی و حرمت افراد در امر گزینش و اهلیت و صلاحیت داشتن فرد گزینش گر در بررسی پرونده افراد تاکید نمودند.

 در ادامه رؤسای هسته های گزینش ضمن ارائه گزارش عملکرد خود در چهارماه سال 1402 به بیان دغدغه ها و مسائل و مشکلات خود در امور هسته ها پرداختند.

 در پایان دکتر رضایی جانشین و رئیس دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش وزارت نفت با اشاره به با آماده بودن ساختار و چارت گزینش گفتند اکنون زمان پرداختن به محتوا و پیاده کردن طرح های نوآورانه در امور گزینش است و ضمن تاکید بر روزآمدی گزارش عملکرد هسته ها به صورت دقیق و خالی از اشکالات فرمی و محتوایی گفتند تحلیل و تصمیمات درست مدیران مستلزم داشتن داده های درست و بروز است.

مقرر گردید صورت جلسه تنظیم و موارد اجرایی به هسته ابلاغ گردد.

 روابط عمومی هیأت مرکزی گزینش وزارت نفت

 
 
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V6.1.3.0