تقدیر حیدری طیب از تلاشگران مهار چاه ۱۴۷ رگ سفید

1396/10/20 چهارشنبهسید سعید حیدری طیب، دبیر هیأت مرکزی گزینش وزارت نفت، روز چهارشنبه در دیدار با سپهر سپهری مدیر عامل ملی حفاری ایران و بیژن عالی پور مدیرعامل مناطق نفت خیز جنوب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره دو تن از کارکنان کشته شده در حادثه آتش سوزی این عملیات بزرگ ، مهار آتش سرکش چاه رگ سفید در منطقه نفتی گچساران را در کمترین زمان یکی از افتخارات صنعت نفت ذکر کرد و از تلاش کارکنان این صنعت برای انجام این کار بزرگ تجلیل کرد .

در این دیدار، دبیر هیأت مرکزی گزینش وزارت نفت با اشاره به اینکه کارکنان صنعت نفت با مهار آتش دکل نفتی شماره ۹۵ در منطقه نفتی رگ سفید بار دیگر برگ زرینی را در این صنعت رقم زدند ادامه داد : کارکنان صنعت نفت موفق شدند با ثبت رکورد در مدت ۳۴ روز حفاری به نقطه مورد نظر برسند و چاه را از عمق مهار کنند و این یکی از افتخارات صنعت نفت است.

وی نیروی انسانی را مهمترین و ارزشمندترین سرمایه شرکت ملی حفاری دانست و گفت کار و تلاش ۵۸ شبانه و روزی کارکنان صنعت نفت برای مهار آتش سرکش قابل تجلیل و تشکر است . 

دبیر هیأت مرکزی گزینش وزارت نفت خاطر نشان کرده است: فرزندان فداکار ایران عزیز، به عنوان خدمتگزار صنعت نفت خاضعانه و با افتخار بر دستان پر توان همه فرماندهان و دست‌اندرکاران مهار چاه ۱۴۷ رگ سفید بوسه می‌زنم و نهایت سپاس و قدردانی‌ام را تقدیم یکایک آنانی می کنم که از نخستین لحظات بروز حادثه، آنچه از دانش و تجربه اندوخته بودند را بی‌هیچ منت و ادعایی به میدان آورده و برای مهار آتش جانفشانی کردند.

در این دیدار جناب حجت الاسلام رستمی معاون بررسی و تعیین صلاحیت و جناب سید مصطفی امین زاده مشاور فرهنگی دبیر هیأت مرکزی گزینش وزارت نفت حضور داشتند.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 941
عکس روز


ذکر ایام هفته
بسم الله الرحمن الرحیم
شنبه : یارب العالمین
یکشنبه : یا ذاالجلال والاکرام
دوشنبه : یا قاضی الحاجات
سه شنبه : یاارحم الراحمین
چهار شنبه : یا حی یاقیوم
پنجشنبه : لا اله الا الله الملک الحق المبین
جمعه : اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم


اوقات شرعی
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :